Malá změna (nejen) designu

Malá změna designu (z angl., vyslov [dyzajn]) těchto stránek se stala nevyhnutelnou. Po létech provozu, "úpravičkách", instalací a odinstalacích funkcí a různého bastlení se web dostal do takřka nepoužitelného stavu.

Nepomohly ani zkušenosti s opravami. Nakonec se dostala ke slovu migrace dat do čisté instalace Joomla!

Momentálně by mělo být skoro vše funkční. Případné připomínky a problémy prosím hlaste na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V rámci debordelizace na konci roku byly dokončeny všechny rozdělané překlady. Nově tu tedy najdete ke stažení překlady pro rozšíření:

Attachments for Joomla! (čeština), CMSE CountDown (čeština), RokAjaxSearch (čeština), Phoca PDF (slovenčina), OSYouTube Free (čeština), EU e-Privacy Directive (čeština),
Session Keeper (čeština), Joomtube Embed Youtube video (čeština), Quantum Manager (čeština), Quantum Manager (slovenčina), NorrCompetition (čeština), NorrCompetition (slovenčina), Phoca Carousel (čeština), Items for Phoca Guestbook (čeština), Items for Phoca Guestbook (slovenčina),... a další.

 

Phoca Cart

S novou verzí Phoca Cart - 3.0.0 RC9 byly vydány také aktualizované a opravené překlady češtiny a slovenštiny. Oba překlady nyní obsahují kompletní překlad nejen komponenty, ale i všech modulů, pluginů a existujících šablon pro Phoca Cart.

Pokud při testování komponenty narazíte i na jakékoli chyby nebo nesrovnalosti v překladech, budu rád za upozornění.

Můžete použít email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., napsat zprávu přes Messenger (záložka Facebooku vlevo na stránce) nebo přes zdejší forum.

1. sraz CZ/SK komunity Joomla!

V sobotu 5.5.2018 se od 10.00 hodin na VOŠ a SPŠE Olomouc koná první setkání Joomlistů v ČR (mimo akci Joomla Day Prague).

Okruh témat, které by se měla objevit napovídá, že se bude jednat o velice zajímavou a přínosnou akci, u které byste neměli chybět.

Více informací a možnost přihlášení najdete v článku na Joomlaportal.cz

PSPad

Je to neuvěřitelné, ale už více než 2 roky zde nepřibyl žádný článek. To samozřejmě neznamená, že stránky jsou mrtvé. Naopak. Překlady se průběžně aktualizují, občas přibudou i pro další rozšíření a dokonce tu najdete i další jazyk - slovenštinu.

Návštěvnost stránek utěšeně roste, spolu s ní ovšem také pokusy o hackování a vkládání spamu. A boj s nezvanými návštěvníky je o to otravnější, čím zastaralejší systém. Právě proto proběhl upgrade na novou Joomlu 3x. Všechna stávající data se snad povedlo převést, takže stránky můžete používat tak, jak jste byli zvyklí...