1. sraz CZ/SK komunity

1. sraz CZ/SK komunity Joomla!

V sobotu 5.5.2018 se od 10.00 hodin na VOŠ a SPŠE Olomouc koná první setkání Joomlistů v ČR (mimo akci Joomla Day Prague).

Okruh témat, které by se měla objevit napovídá, že se bude jednat o velice zajímavou a přínosnou akci, u které byste neměli chybět.

Více informací a možnost přihlášení najdete v článku na Joomlaportal.cz

Nový překlad Phoca Cart

Phoca Cart

S novou verzí Phoca Cart - 3.0.0 RC9 byly vydány také aktualizované a opravené překlady češtiny a slovenštiny. Oba překlady nyní obsahují kompletní překlad nejen komponenty, ale i všech modulů, pluginů a existujících šablon pro Phoca Cart.

Pokud při testování komponenty narazíte i na jakékoli chyby nebo nesrovnalosti v překladech, budu rád za upozornění.

Můžete použít email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., napsat zprávu přes Messenger (záložka Facebooku vlevo na stránce) nebo přes zdejší forum.

Jedeme s novou Joomlou

PSPad

Je to neuvěřitelné, ale už více než 2 roky zde nepřibyl žádný článek. To samozřejmě neznamená, že stránky jsou mrtvé. Naopak. Překlady se průběžně aktualizují, občas přibudou i pro další rozšíření a dokonce tu najdete i další jazyk - slovenštinu.

Návštěvnost stránek utěšeně roste, spolu s ní ovšem také pokusy o hackování a vkládání spamu. A boj s nezvanými návštěvníky je o to otravnější, čím zastaralejší systém. Právě proto proběhl upgrade na novou Joomlu 3x. Všechna stávající data se snad povedlo převést, takže stránky můžete používat tak, jak jste byli zvyklí...

 

 

jDownloads pro Joomla 3x

jDownloads 3.2.17 - český překlad

Komponenta pro stahování souborů jDownloads 3 je momentálně v beta verzi. A protože se blíží vydání release verze a došlo k výrazným změnám oproti minulým verzím, bylo třeba vydat i nový překlad tohoto rozšíření.

Momentálně je použití verzí jDownloads trochu zmatené. Pro Joomla 2.5 a 3.x lze používat různé verze:

Číst dál...

Nové překlady pro rozšíření od Phoca

Phoca

 

Jednou za čas mě nazvedly ze židle překlady pro rozšíření Phoca. Vždy se našel někdo kdo alespoň nějakou komponentu přeložil, ale aktualizace a přidávání nových řetězců se již povětšinou nekonala. Ono udržet tempo s autorem Phoca rozšíření nemusí být vůbec jednoduché.

Rozhodl jsem se tedy zkusit to "zvorat" úplně novým způsobem a pokusil se vytvořit úplně nové překlady těch nejpoužívanějších komponent, včetně jejich všech pluginů a modulů tak, aby byly použitelné pro nejnovější verze a přitom kompatibilní se staršími verzemi na Joomla 2.5.

Číst dál...