jDownloads 3.2.17 - český překlad

Komponenta pro stahování souborů jDownloads 3 je momentálně v beta verzi. A protože se blíží vydání release verze a došlo k výrazným změnám oproti minulým verzím, bylo třeba vydat i nový překlad tohoto rozšíření.

Momentálně je použití verzí jDownloads trochu zmatené. Pro Joomla 2.5 a 3.x lze používat různé verze:

Joomla 2.5 - jDownloads 1.9.1.6 a nově i jDownloads 2.5.17
Joomla 3.x - jDownloads 1.9.2.11 a nově i jDownloads 3.2.17

Jenže jazykové balíčky se pro různé verze podstatně liší. Pro zjednodušení rozhodování uživatelů jsem nakonec vytvořil univerzální, zpětně kompatibilní překlad, který lze použít jak na nejnovější, tak i jakoukoli předchozí verzi jDownloads pro Joomla 2.5 a 3.x.

Toto řešení má své nesporné výhody, ale v některých případech může docházet k drobným problémům na nižších verzích. Nicméně použití poslední verze překladu doporučuji. Předchozí překlady již nebudou aktualizovány a pokud používáte starší verzi jDownloads nemusíte při upgradu řešit překlad.

V tomto případě ale nejprve odinstalujte stávající verzi češtiny cs-CZ.com_jdownloads_j25 a nainstalujte novou cs-CZ.com_jdownloads_j30. Vyhnete se tak v budoucnu případným problémům s automatickými aktualizacemi.

Překlad je stejně jako komponenta v betaverzi a není ještě kompletní pro některé nové funkce v administraci nejnovější verze jDownloads 3.2.17.

Budu rád za otestování a případné připomínky zde na fóru nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..