Víte o nějakém rozšíření pro Joomla 2.5, které by si zasloužilo překlad do češtiny? Podmínkou je, aby existovala free verze a nebyl dostupný český překlad jinde (případně byl opuštěný). Svoje návrhy pište do fóra, nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Tak trochu mi totiž dochází nápady a nestíhám sledovat novinky. Sice tu mám rozdělaných několik velkých a doufám i zajímavých češtin, ale každá rada dobrá.

V posledních dnech jsem přidal pár nových překladů:

Komponenta pro blogy, spolupracuje s Joomlou, K2 i Joomsocial. Pokud při jejím používání narazíte na chybu v překladu, bude tato způsobena pravděpodobně chybou v komponentě samotné. Komponenta je to čerstvá, ve verzi 1.0.0.

Čeština pro ContentMap. Takový slavný, rozšířený a šikovný plugin pro mapy navázané přímo k článku a češtinu jsem nikde nezahlédnul. Že by jej v v těchto končinách nikdo nepoužíval?

Další novinkou mezi komponentami pro Joomlu je iCagenda, zajímavé řešení pro správu a publikování událostí, které by nemělo uniknout vaší pozornosti.

Jumi, také oblíbené rozšíření pro Joomla a v nové verzi neumělo česky. No už umí, ale bohužel v pluginech čeština nefunguje (ale ani ostatní jazyky, včetně výchozí angličtiny). Není to chyba překladu. Jen je toto rozšíření poněkud nedodělané...

Jednoduchý a rychlý správce databáze Joomla Nijo SQL vám pomůže s prováděním SQL dotazů přímo z administrace, takže nemusíte mít přístup ani k phpMyAdmin.

Čeština pro komponentu MijoFTP, jednoduchý a rychlý FTP správce souborů Joomla. souborový manager obsluhujete přímo z administrace.

Aktualizace češtiny pro JooComments. Doplněny chybějící řetězce.

Velká oprava češtiny pro komponentu, plugin a modul Zh GoogleMap 3.1.5, která doplňuje chybějící a nepřeložené řetězce, rozšiřuje bublinovou nápovědu a upravuje některá frázování.