Konečně jsem se dokopal ke zprovoznění nových stránek, postavených na Joomla 2.5. Staré stránky sloužící hlavně jako demo JoomLeague, byly zrušeny. Demo Joomleague najdete na nové adrese joomleague.bongovo.cz, protože tuto komponentu nelze na nových verzích Joomly provozovat.

Na hlavní (také nové) doméně zůstaly české překlady některých rozšíření pro Joomla a články týkající se zpravidla nějakých problémů okolo Joomly.

V budoucnu by měly nějaké češtiny přibývat a stávající budou aktualizovány podle vývoje, té které komponenty. Soubory ke stažení jsou prakticky vždy instalacemi a soubory určené pro Joomla 2.5 obsahují navíc podporu automatických aktualizací. K souborům máte možnost psát požadavky a komentáře, nahlašovat chyby a nebo je hodnotit.

Nové články se stejně jako stávající, budou věnovat hlavně různým řešení problémů, tipům a radám v souvislosti s mojí aktivitou na Fóru JoomlaPortálu. Mám v záloze pár dalších nápadů, ty ale uvedu do života podle vývoje uživatelského přispívání články na JoomlaPortál.

Fórum na těchto stránkách je primárně pro diskusi k článkům a češtinám ke stažení.