JoomLeague 2.0.0 - alpha

Tak nějak hodně potichu se objevila první verze JoomLeague pro Joomla 2.5.x. Jedná se o alfaverzi se vším všudy, na ostré nasazení rovnou zapoměňte a pokud si ji nainstalujete, zázraky nečekejte.

Pár z vás mě na existenci nové verze upozornilo a samozřejmě se objevily dotazy na češtinu. Staré češtiny jsou nepoužitelné. Kompletně se změnila struktura řetězců podle nových pravidel, ale na druhou stranu zůstaly známé problémy s nepřeloženými  frázemi a tyto v prostředí Joomla 2.5 ještě narostly.

První češtinu pro JoomLeague 2.0.0 alfa jsem zveřejnil. Je poplatná tomu, co vývojáři pro překladatele uvolnili a i tomu, že se jedná o alfaverzi. Nicméně, lze ji používat. Český překlad bude upravován společně s vývojem komponenty a v následujících vývojových verzích bude obsahovat chyby. Instalační balíček již obsahuje podporu pro automatické aktualizace, pokud se tedy objeví nějaké novinky v překladu, Joomla vás upozorní sama.

Prosím nehlaste případné chybějící řetězce a nepřeložené fráze! Hlaste pouze zásadní chyby ve funkčnosti češtiny na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!