JoomlaPortal

Více
15. pro 2013 22:10 #281 napsal Turista
JoomlaPortal vytvořeno Turista
Dobrý den, nerad otravuji.Ale nevim jak a kdo jiný než Vy, by mi mohl poradit s registrací na joomlaportal.cz. Nevím proč, ale při registraci na mě "vyskočí" tato chybová hláška:"Vaše IP adresa (85.71.129.172) je na seznamu zakázaných IP adres. Pokud věříte, že je to omyl, kontaktujte administrátora těchto stránek.". Při tom jsi nejsem vědom jediné špatnosti na tento portál.Rád bych rozvíjel své zkušenosti, ale mám i spoustu otázek, které nemůžu zveřejnit , jen kvůli nemožnosti registrace.
Zkoušel jsem kontaktovat admina přes portál, ale v odkazu kontakty, se nezobrazuje captcha, která je nutná k odeslání.
Ještě jednou se omlouvám za spam a práci pro zdejší adminy.
Předem děkuji za jakoukoliv pomoc a ještě jednou přijměte mou omluvu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. pro 2013 06:35 #282 napsal Bong
Odpověď od Bong na téma JoomlaPortal
IP adresa je někde zapsaná v blacklistu, protože byla použita ke spamování. Není to vaše chyba.

Nejrychlejším řešením může být registrace s připojením přes jiného providera. Zkuste to třeba z práce, školy nebo od kamaráda.

Na váš problém upozorním někoho z administrátorů JP.
Poděkovali: Turista

Více
16. pro 2013 20:32 - 16. pro 2013 20:51 #283 napsal Turista
Odpověď od Turista na téma JoomlaPortal
Dobře, děkuji, jsem velký dlužník :).
Edit// Tak jsem to zkoušel od 3 sousedů, jiná IP, ale narazil jsem na tentýž problém s blacklistem :D
Poslední úprava: 16. pro 2013 20:51

Více
18. pro 2013 17:25 #284 napsal Bong
Vaše IP je uvedena na www.spamhaus.org, ale to i moje :). Chtěl jsem udělat dobrý skutek a zkusit vás zaregistrovat a dopadlo to se stejným výsledkem.

Buď administrátoři JP vypnou dodatečnou ochranu kontrolou IP u captcha pluginu, nebo se musíte pokusit na serverech StopForumSpam, SpamBusted, BotScout, SpamHaus, Sorbs, SpamCop, HoneyPot IP nechat vyřadit.

Další možností je zkusit najít někoho s "neinfikovanou" IP, nebo se třeba zkusit ptát přímo zde. I když netvrdím, že jsem schopen na všechno odpovědět, třeba se někdo přidá... :)
Poděkovali: Turista

Více
19. pro 2013 16:31 #285 napsal Turista
Odpověď od Turista na téma JoomlaPortal
Děkuji Vám za snahu, já se pokusim najít takového souseda, co na těchto stránkách nebude uveden, nebude mít "infikovanou" IP, jinak to nevidim :).
Ještě jednou děkuji za ochotu.

Více
19. pro 2013 17:07 #286 napsal Bong
Zkuste to ještě na JP znova, byly provedeny nějaké změny. Třba vám to půjde.

Vygenerováno za 0.361 sekund