JoomLeague 1.5.4-alena je stále RC, vše se mění a vyvíjí. V současné době ještě není možné vytvořit regulérní překlad. K dispozici jsou soubory aktualizované k 22.01.2012:

 

 

  • Český překlad JoomLeague a Tipovací soutěže, uživatelského (100%) a administrátorského rozhraní (75%)
  • Kompletní češtiny pro moduly a pluginy JoomLeague 1.5.3. Obsahuje češtinu pro moduly Events ranking, JoomLeague Logo, JoomLeague Match Calendar, JoomLeague Navigation Menu, Joomleague Next Matches ext, Joomleague Players/Staff birthday, Joomleague PlaygroundPlan, Joomleague RandomPlayer, JoomLeague Ranking, Joomleague Result Ticker, JoomLeague Statistic ranking, Joomleague TeamPlayers, JoomLeague Teams Statistic ranking. A plugin Joomleague comments integration plugin.
  • Počeštěná instalace pluginu Content - Joomleague Person Plugin. Nelze přeložit standardním způsobem.
  • Počeštěná instalace pluginu Search - Joomleague. Nelze přeložit standardním způsobem.

 

Jazykové balíčky nainstalujete běžným způsobem přes vnitřní instalátor Joomly. Překlady fungují ve všech předchozích verzích 1.5.x a neměl by být problém, použít je i v následujících.

Překlady nejsou přesné a doslovné. Naopak. Část byla změněna záměrně, aby byla JoomLeague více "Joomlovská", tak jak jste standardně zvyklí z jiných rozšíření. Texty nápovědy a bublinové nápovědy jsou, je-li to vhodné, rozšiřovány o další informace.

Na serveru Transifex vznikají oficiální překlady komponenty JoomLeague, česká mutace vychází z překladů, které jsou dostupné na těchto stránkách. Pro vaše weby doporučuji používat pouze překlady stažené z těchto stránek! Překlady cs-CZ dostupné na Transifex a JoomLeague NET jsou ořezanou a neúplnou verzí (jsou doplňovány s postupem prací na komponentě).

Instalaci slovenského překladu JoomLeague, najdete na stránkách www.joomleaguesk.6f.sk, překlady má pod palcem fire150.